Radio Białystok | Sport | Fedor Cernych: Po strzelonej bramce czuję, że forma rośnie - to jednak nic nam nie daje

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

23.10.2021, 22:27, akt. 22:36

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali sobotni (23.10) mecz w ekstraklasie z Pogonią Szczecin aż 1:4. Do przerwy Portowcy strzelili dwa gole, a kolejne dwa dołożyli po zmianie stron. Jaga opowiedziała jednym trafieniem Cernycha. Żółto-czerwoni kończyli mecz w dziesiątkę, a Jesus Imaz nie wykorzystał karnego.

Fedor Cernych, fot. Joanna Szubzda

Fedor Cernych: Ta czerwona kartka zabiła nam wszystko

Dla napastnika ważne jest, aby strzelać bramki. Ja przez to czuję więcej pewności. Po strzelonej bramce czuję, że ta forma rośnie. To jednak nic nam nie daje, mamy zero punktów. Jedyny gol, z którego można się cieszyć. W pierwszej połowie mogła być sytuacja na 2:2. W drugiej połowie straciliśmy bramkę na 3:1, później mieliśmy rzut karny, który mógł nam pomóc. A później ta czerwona kartka zabiła nam wszystko.

- powiedział po meczu zawodnik Jagiellonii Fedor Cernych.

| red: mag

Jagiellonia Białystok rozbita w Szczecinie - traci aż cztery bramki i przegrywa mecz [zdjęcia]

24.10.2021, 00:27

Jagiellonia Białystok zmierzy się ze Śląskiem Wrocław w pierwszy weekend listopada

17.10.2021, 18:33

Poznaliśmy terminarz 14. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w piątek (5.11) o 20:30 na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Mecz będziemy relacjonować na naszej antenie.

Jagiellonia Białystok remisuje z Radomiakiem Radom [zdjęcia]

18.10.2021, 21:19

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) z Radomiakiem Radom w meczu ekstraklasy. Gole strzelili Fedor Cernych i Karol Angielski z rzutu karnego.