Radio Białystok | Wiadomości | "Wyzwolenie tłumionych emocji" – wystawa prac artystów-amatorów z Domu Pomocy Społecznej w Choroszczy

"Wyzwolenie tłumionych emocji" – wystawa prac artystów-amatorów z Domu Pomocy Społecznej w Choroszczy

autor: Marcin Mazewski

16.06.2019, 10:51, akt. 11:48

"Wyzwolenie tłumionych emocji" - to tytuł nowej wystawy, którą można oglądać w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

"Wyzwolenie tłumionych emocji" – wystawa prac artystów-amatorów z Domu Pomocy Społecznej w Choroszczy, fot. Marcin Mazewski
"Wyzwolenie tłumionych emocji" – wystawa prac artystów-amatorów z Domu Pomocy Społecznej w Choroszczy, fot. Marcin Mazewski

"Wyzwolenie tłumionych emocji" – wystawa prac artystów-amatorów z Domu Pomocy Społecznej w Choroszczy - relacja Marcina Mazewskiego

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


"Wyzwolenie tłumionych emocji" - to tytuł nowej wystawy, którą można oglądać w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

To prace stworzone przez mieszkańców tamtejszego Domu Pomocy Społecznej "Trzy dęby". Znajdziemy tu malarstwo, rysunek, rzeźbę, kartonowe makiety i modele oraz wiele innych form.

Artyści-amatorzy prezentują prace, które wykonali podczas zajęć terapeutycznych. Jak podkreślają terapeuci, takie zajęcia dają możliwość wypowiedzenia się w różnorodnych technikach manualnych i plastycznych. Tworzenie prac rozwija umiejętność twórczego myślenia, kształtuje i doskonali zdolności manualne, ale przede wszystkim pozwala wyrażać swoje przeżycia. Jest formą oczyszczenia z negatywnych emocji, odreagowania, a także drogą budowania pozytywnego myślenia.

Prace można oglądać do 30 lipca, jednak wystawa będzie miała jeszcze jedną odsłonę. W sierpniu można obejrzeć eksponaty z pracowni haftu i tkactwa. 

| red: sk


ZOBACZ TEŻ:


Marynarki zamienili na sportowe ubrania – podlascy samorządowcy rywalizowali w Spartakiadzie

14.06.2019, 14:57

Marynarki i pantofle zamienili na buty sportowe i koszulki. Samorządowcy z ośmiu gmin powiatu białostockiego oraz drużyna starostwa rywalizują w Supraślu w Spartakiadzie.


Mieszkańcy zdecydują, gdzie w Choroszczy staną dodatkowe kosze uliczne

11.06.2019, 07:20

Mieszkańcy Choroszczy mogą wskazywać miejsca, gdzie ich zdaniem brakuje koszy na śmieci.


Po rewitalizacji oficjalnie otwarto Rynek 11 Listopada w Choroszczy

7.06.2019, 18:12

Całkowicie nowy wygląd i przeznaczenie zyskał Rynek 11 Listopada w Choroszczy. Do niedawna jeszcze park - teraz plac z fontannami i wyeksponowanym pomnikiem - w piątek (07.06) oficjalnie otwarty po rewitalizacji.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Kult" Łukasza Orbitowskiego

RadioRower

OSP z Lipska ma nowy wóz strażacki, fot. Konrad Skokowski
LIPSK
19.10.2019, 18:17, akt. 18:23

OSP z Lipska ma nowy wóz strażacki

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok