Radio Białystok | Wiadomości | Natalia Maliszewska awansowała do ćwierćfinału Pucharu Świata w Dordrechtcie

Natalia Maliszewska awansowała do ćwierćfinału Pucharu Świata w Dordrechtcie

autor: Jerzy Kułakowski

14.02.2020, 18:54, akt. 19:27

W holenderskim Dordrecht rozpoczęły się ostatnie w sezonie zawody Pucharu Świata w short tracku.

Natalia Maliszewska, fot. Joanna Szubzda, (zdj. archiwalne)

Piątek (14.02) był dniem eliminacji na poszczególnych dystansach. Natalia Maliszewska z Juvenii Białystok awansowała do ćwierćfinałów na 1000 i na 500 metrów, a jej klubowi koledzy: Paweł Adamski i Rafał Anikiej tylko na 1000.

Walka o medale na dłuższym dystansie odbędzie się w sobotę (15.02), a na krótszym w niedzielę (16.02).

| red: rbon

Były podziękowania, gratulacje i kwiaty, a także zapowiedź nagród pieniężnych.

ME w Debreczynie: Szóste miejsce Natalii Maliszewskiej na 1000 m

26.01.2020, 18:36

Łyżwiarze Juvenii Białystok nie powiększyli w niedzielę (26.01) dorobku medalowego na short-track'owych Mistrzostwach Europy w Debreczynie.

ME w short tracku - brązowy medal Natalii Maliszewskiej na 500 m

25.01.2020, 17:10

Natalia Maliszewska zdobyła w Debreczynie brązowy medal mistrzostw Europy w short tracku na 500 metrów. W ubiegłym roku triumfowała na tym dystansie. Tym razem zwyciężyła Holenderka Suzanne Schulting, a drugie miejsce zajęła Włoszka Martina Valcepina.

Wojciech Nowicki i siostry Maliszewskie Ambasadorami Białostockiego Sportu

22.01.2020, 13:39

Młociarz Wojciech Nowicki oraz zawodniczki short tracku Natalia i Patrycja Maliszewskie będą promować miasto podczas zawodów jako Ambasadorzy Białostockiego Sportu - poinformował w środę (22.01) magistrat, który zorganizował konkurs na ambasadora.