Radio Białystok | Wiadomości | Znamy już termin zaległego meczu Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok

Znamy już termin zaległego meczu Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok

2.10.2020, 20:11, akt. 21:34

Departament Logistyki Rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy opublikował termin meczu Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok. Spotkanie odbędzie się w piątek (30.10) o 20:30.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok, 03.03.2020, fot. Joanna Szubzda

Pierwotnie mecz Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok miał się odbyć w sobotę, 3 października. Władze ekstraklasy odwołały to spotkanie z powodu wykrycia zakażenia koronawirusem u 30 osób z drużyny Pogoni, w tym u 21 piłkarzy. Nowy termin tego spotkania to piątek (30.10) o 20:30. Spotkanie będziemy transmitować na naszej antenie.

Poznaliśmy również termin meczu żółto-czerwonych ze Śląskiem Wrocław. Ten mecz w ramach 8. kolejki odbędzie się w sobotę (24.10) o 17:30 we Wrocławiu - relacja na naszej antenie.

Najbliższy mecz Jagiellonia Białystok zagra dopiero w sobotę, 17 października z Lechem Poznań. Początek meczu i naszej radiowej relacji ze stadionu przy ul. Słonecznej w Białymstoku o 20:00.

| red: wsz

Kibice Jagiellonii rozpoczęli publiczną zbiórkę pieniędzy. Na ten cel potrzebują 210 tys. złotych.

Mecz Pogoń Szczecin - Jagiellonia odwołany - 30 osób w Pogoni Szczecin ma koronawirusa

27.09.2020, 12:09

Ekstraklasa S.A. przełożyła mecz 6. kolejki pomiędzy Pogonią Szczecin a Jagiellonią Białystok, który miał być rozegrany w sobotę, 3 października. Decyzja została podjęta w związku z dużą liczbą pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 w zespole ze Szczecina.

Błażej Augustyn: w pierwszej połowie rywale nas zdominowali

27.09.2020, 00:21

Jagiellonia Białystok przegrała 0:1 (0:1) z Zagłębiem Lubin w meczu piłkarskiej ekstraklasy. Jedynego gola jeszcze w pierwszej połowie strzelił Lorenco Simić. Żółto-czerwoni nie wykorzystali szansy na wskoczenie na pozycję wicelidera ekstraklasy.

Bogdan Zając: to nie był nasz dobry mecz [wideo]

26.09.2020, 23:14

Jagiellonia przegrywa z Zagłębiem Lubin w piłkarskiej ekstraklasie [zdjęcia]

26.09.2020, 21:59

Ekstraklasa wyróżniła dwóch piłkarzy Jagiellonii w "jedenastce" kolejki

22.09.2020, 14:36

Dwóch piłkarzy Jagiellonii Białystok zostało wyróżnionych w najlepszej "jedenastce" PKO Ekstraklasy, po poniedziałkowym (21.09) zwycięstwie nad Piastem Gliwice.

Bogdan Zając: mieliśmy dobre i złe momenty w grze [wideo]

21.09.2020, 17:31

W 4. kolejce PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok mierzyła się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Żółto-czerwoni do przerwy remisowali z gliwiczanami 0:0. W drugiej części spotkania to piłkarze Jagi objęli prowadzenie. Bramkę - po strzale z dystansu - zdobył Jesus Imaz. Gol ten ostatecznie dał zwycięstwo żółto-czerwonym.