Radio Białystok | Wiadomości | Ekstraklasa podała termin ostatniej kolejki ligowej

Ekstraklasa podała termin ostatniej kolejki ligowej

7.04.2021, 20:09, akt. 20:18

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 30. kolejki PKO Ekstraklasy. Tegoroczny sezon zakończy się meczami w niedzielę, 16 maja.

Stadion Miejski w Białymstoku - fot. Joanna Szubzda

Jagiellonia Białystok w ostatniej kolejce tegorocznego sezonu zagra na stadionie miejskim przy ul. Słonecznej z Lechią Gdańsk.

Wszystkie mecze tego dnia rozpoczną się o 17:30. Transmisja na antenie Polskiego Radia Białystok.

Natomiast najbliższy mecz Jagiellonia zagra w piątek (9.04) z Cracovią o 18:00.

| red: wsz

W piątek (9.04) piłkarze Jagiellonii Białystok zagrają na stadionie przy ul. Słonecznej ligowe spotkanie z Cracovią. Początek meczu i naszej radiowej relacji o 18:00.

Rafał Grzyb: Myślę, że brakuje nam pewności siebie

5.04.2021, 20:59

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:1 (0:1) ze Śląskiem Wrocław w meczu ekstraklasy. Jedynego gola w 45.min. strzelił Erik Exposito.

Jagiellonia Białystok przegrywa ze Śląskiem Wrocław [zdjęcia]

5.04.2021, 19:20

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:1 (0:1) ze Śląskiem Wrocław w meczu ekstraklasy. Jedynego gola w 45. min. strzelił Erik Exposito.

Śląsk Wrocław zagra z Jagiellonią pod wodzą nowego trenera

2.04.2021, 16:56

Jacek Magiera w poniedziałkowym (5.04) meczu z Jagiellonią w Białymstoku zadebiutuje w roli pierwszego trenera Śląska Wrocław. - Nie mamy wpływu na to, co było. Mamy za to wpływ na to, co przed nami i musimy się na tym koncentrować. Najważniejsze, co przed nami - zapowiedział szkoleniowiec.

Znamy termin meczu Jagiellonii Białystok z Wartą Poznań

1.04.2021, 20:11

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 27. kolejki PKO Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w niej na wyjeździe z Wartą Poznań.

W czasie przerwy w rozgrywkach ekstraklasy Jagiellonia pracowała nad grą obronną i swobodą w ataku

1.04.2021, 15:39

Poprawa gry obronnej, większa swoboda w akcjach ofensywnych i szybkość - na tym skupił się sztab szkoleniowy Jagiellonii w czasie przerwy w rozgrywkach piłkarskiej ekstraklasy.

Jagiellonia Białystok po ośmiu latach wygrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk [zdjęcia]

30.01.2021, 19:24

Piłkarze Jagiellonii Białystok pokonali na wyjeździe Lechię Gdańsk 2:0 (1:0). Gole strzelili Jesus Imaz i Jakov Puljić. Ostatni raz żółto-czerwoni wygrali w Gdańsku w kwietniu... 2013 roku.