Radio Białystok | Wiadomości | Głosowanie na Podlaską Markę wstrzymane. Oddane głosy są nieważne

Głosowanie na Podlaską Markę wstrzymane. Oddane głosy są nieważne

autor: Renata Reda

13.04.2022, 20:05, akt. 20:14

Wstrzymano głosowanie na Podlaską Markę Konsumentów. Anulowano też dotychczas oddane głosy.

Źródło: screen
Źródło: screen

To z powodów technicznych. System błędnie przypisywał głosy innym kandydatom niż ci, na których głosowali internauci. Firma odpowiedzialna za system zliczający głosy poinformowała o zawieszeniu głosowania, które miało zakończyć się we wtorek (12.04). Powtórny plebiscyt ma się rozpocząć we wtorek 19 kwietnia o godz. 12:00 i zakończyć w poniedziałek 25 kwietnia tuż przed północą (o godz. 23.59).

Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów w regionie. Jest organizowany od 2004 roku przez marszałka województwa podlaskiego. Przed rokiem Podlaską Markę Konsumentów zdobył Białostocki Klub Kibiców Niepełnosprawnych.


30 nominowanych do prestiżowej nagrody 

W tym roku do nagrody nominowano 30 firm, produktów, wydarzeń, innowacji, odkryć czy projektów na rzecz społeczeństwa i osób z niepełnosprawnościami. Zwycięzców poznamy w maju.

Konkurs to szansa na promocję nagrodzonych przedsięwzięć oraz regionu w kraju i za granicą. Nagroda przyznawana jest w dziesięciu kategoriach: produkt spożywczy, produkt użytkowy, inwestycja, odkrycie, wydarzenie, kultura, społeczeństwo, biznes, projekt 4.0 oraz nowej: marka bez barier.

W poprzednich edycjach konkursu o Podlaską Markę statuetką nagrodzono m.in.: Białowieski Park Narodowy, Uniwersytet w Białymstoku, Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie "Droga", Podlaski Piknik Militarny "Misja Wschód", Galerię Arsenał, mleko "Łaciate", robota edukacyjnego Photon, firmę Pronar czy festiwal Up To Date.


| red: sk

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


30 nominowanych do nagrody Podlaska Marka

5.04.2022, 16:52

30 firm, produktów, wydarzeń, innowacji, odkryć czy projektów na rzecz społeczeństwa i osób z niepełnosprawnościami zostało nominowanych do nagrody Podlaska Marka 2021 - poinformowano we wtorek (5.04) na konferencji prasowej. Zwycięzców poznamy w maju.


Finał konkursu Podlaska Marka [zdjęcia]

16.12.2021, 09:20

Lokalne firmy, wydarzenia kulturalne i sportowe, odkrycia, inwestycje, produkty i działania społeczne nagrodzono w tegorocznej edycji nagrody Podlaska Marka. W czwartek (16.12) wyłoniono zwycięzców w dziewięciu kategoriach.ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NieTeatr Sokrates

REKLAMA
SILVA KULAKOWSKI OiFP

REKLAMA
OiFP Koncert Sylwestrowy

Wigilijne gotowanie


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok