Radio Białystok | Wiadomości | Tomas Prikryl: Cały czas wywieraliśmy presję na przeciwniku

Tomas Prikryl: Cały czas wywieraliśmy presję na przeciwniku

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

2.10.2022, 18:30, akt. 19:47

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali z Koroną Kielce 4:1 (1:1) w meczu ekstraklasy. W pierwszej połowie gole strzelili: Prikryl i Łukowski, a po przerwie strzelali: Gual, Cernych i Imaz. W pierwszej połowie doszło do niecodziennej sytuacji, bo białostoczanie w ramach zachowania fair play "oddali" gola Koronie.

Tomas Prikryl, fot. Joanna Szubzda

Tomas Prikryl: To dobry mecz dla całej drużyny

To dobry mecz dla całej drużyny. Cały czas wywieraliśmy presję na przeciwniku i chcieliśmy strzelać kolejną bramkę. Myślę, że jeśli chodzi o sytuację 1:1 zachowaliśmy się dobrze. To fajna seria ośmiu meczy bez porażki. To trzeba szanować. Trzeba teraz pracować i nie przełamywać tej serii

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Białystok Tomas Prikryl.

Marc Gual: Cała drużyna pomaga nam zdobywać bramki

To nasza praca. To nie tylko zasługa moja i Jesusa Imaza, to cała drużyna. Pomagają nam zdobywać bramki

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Białystok Marc Gual.

Poznaliśmy termin pucharowego meczu Jagiellonii z Lechią Zielona Góra

20.09.2022, 17:51

Organizatorzy rozgrywek o piłkarski Puchar Polski podali terminarz meczów 1/16 finału Pucharu Polski. Jagiellonia Białystok zagra w środę (12.10) o 14:30 na wyjeździe z Lechią Zielona Góra.

Hiszpanie strzelają gole i Jagiellonia ucieka ze strefy spadkowej [zdjęcia]

12.09.2022, 20:56

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 4:0 (3:0) poniedziałkowy (12.09) mecz ze Stalą Mielec. Dwa gole strzelił Jesus Imaz i dwa Marc Gual. Dzięki wygranej Jagiellonia opuściła strefę spadkową i teraz jest na 9. miejscu w tabeli.