Radio Białystok | Wiadomości | Agnieszka Syczewska została prezeską Jagiellonii Białystok

Agnieszka Syczewska została prezeską Jagiellonii Białystok

autor: Barbara Sokolińska

15.07.2021, 19:28, akt. 19:35

Jagiellonia Białystok ma nowego prezesa. To stanowisko, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, objęła dotychczasowa wiceprezes Agnieszka Syczewska, którą wybrano na trzyletnią kadencję.

fot. Sylwia Krassowska
fot. Sylwia Krassowska

Zastąpi ona na stanowisku Cezarego Kuleszę, który zrezygnował z funkcji, bo będzie kandydować w wyborach na szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Dziękuję wszystkim, z którymi współpracuję, wszystkim, z którym miałam okazję pracować na przestrzeni tych 13 lat, bo tak naprawdę to, że stanęłam przed tą szansą, to jest zasługa wszystkich osób, które włożyły swoją cegiełkę do rozwoju Jagiellonii. Chciałabym bardzo prosić o wiarę, o wsparcie. Poza marzeniami sportowymi, które wszyscy mamy, w Jagiellonii jest wiele obszarów do rozwoju - mówi Agnieszka Syczewska.


Piłkarze Jagiellonii już niedługo rozpoczną nowy sezon piłkarskiej ekstraklasy. W inauguracyjnym meczu 24 lipca o 17:30 na własnym boisku zmierzą się z Lechią Gdańsk. Nieco ponad tydzień później, bo 1 sierpnia o 20:00, również przy Słonecznej podejmą Raków Częstochowa.

Jest to zmiana w stosunku do pierwotnego terminarza, według którego gospodarzem tego spotkania miał być Raków. Kluby doszły jednak do porozumienia w sprawie zmiany miejsca rozegrania meczu, ustalono też, że rewanż w ramach 19. kolejki odbędzie się w Częstochowie.

| red: sk

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Jagiellonia zremisowała w sparingu z cypryjskim Arisem Limassol

14.07.2021, 13:22

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 z cypryjskim Arisem Limassol w meczu sparingowym.


Michał Pazdan wraca do Jagiellonii Białystok

3.07.2021, 18:47

To wielki powrót do Jagiellonii Białystok. Obrońca Michał Pazdan po sześciu latach przerwy ponownie będzie grał w żółto-czerwonych barwach. Zawodnik podpisał umowę z białostockim klubem na dwa lata.


Piłkarze Jagiellonii Białystok rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu [zdjęcia, wideo]

17.06.2021, 14:26

Jagiellonia rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu. Zakończyły się urlopy zawodników i w czwartek (17.06) wbiegli na murawę boiska przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok