Radio Białystok | Wiadomości | Martin Pospisil: Czujemy niedosyt

Martin Pospisil: Czujemy niedosyt

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

16.04.2022, 20:51, akt. 22:37

Piłkarze Jagiellonii Białystok słabsi od walczącej o mistrzostwo Polski - Pogoni Szczecin. W Wielką Sobotę (16.04) żółto-czerwoni przegrali przed własną publicznością z Portowcami 1:2 (1:1). Rywale są liderami tabeli, a żółto-czerwoni są na 12. miejscu.

Martin Pospisil, fot. Joanna Szubzda

Martin Pospisil: Z tego meczu mamy zero punktów - czujemy niedosyt

Zdajemy sobie sprawę z tego, przeciwko komu graliśmy. Prowadziliśmy 1:0, szkoda, że straciliśmy do przerwy bramkę. Bo jeśli prowadzilibyśmy do przerwy, po niej wychodzilibyśmy lepiej nastawieni. Myśleliśmy, że ten remis może być dla nas w tym meczu dobry. Niestety Pogoń strzeliła taką bramkę, można powiedzieć, przypadkową. I z tego meczu mamy zero punktów. Czujemy niedosyt. Myślę, że spokojnie moglibyśmy zrobić dziś remis

- powiedział po meczu pomocnik Jagiellonii Martin Pospisil.

Bartosz Bida: Cenny byłby dla nas jeden punkt

Fajnie się zaczęło spotkanie, bo strzelamy jako pierwsi bramkę. I powinniśmy zamknąć ten mecz. Jeśli nie strzeleniem drugiej, to po prostu odebrać Pogoni jakąkolwiek możliwość i chęć gry. Ale tego trochę zabrakło. Cenny byłby dla nas ten jeden punkt

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Bartosz Bida.

| red: mag, wsz

Jagiellonia słabsza od Pogoni - przegrywa na własnym boisku [zdjęcia, wideo]

16.04.2022, 19:23

Piłkarze Jagiellonii Białystok słabsi od walczącej o mistrzostwo Polski - Pogoni Szczecin. W Wielką Sobotę (16.04) żółto-czerwoni przegrali przed własną publicznością z Portowcami 1:2 (1:1). Rywale są liderami tabeli, a żółto-czerwoni na 12. miejscu.

Jagiellonia przegrywała z Radomiakiem już 0:2, ale zremisowała w meczu ekstraklasy [zdjęcia]

12.04.2022, 00:22

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 (0:1) wyjazdowe spotkanie z Radomiakiem Radom. Żółto-czerwoni przegrywali już 0:2, ale doprowadzili do wyrównania, a gole dla Jagiellonii strzelili: Diego Carioca i Marc Gual.