Radio Białystok | Wiadomości | Do punktu szczepień przy ul. Żurawiej w Białymstoku nie można się dodzwonić

Do punktu szczepień przy ul. Żurawiej w Białymstoku nie można się dodzwonić

autor: Michał Buraczewski

26.05.2021, 14:42, akt. 14:46

Nie można się dodzwonić do punktu szczepień przy ulicy Żurawiej w Białymstoku. O tym problemie poinformował nas jeden ze słuchaczy, Roman Trochimczuk.

stock.adobe.com
stock.adobe.com

Dodał, że pomimo przyjęcia dwóch dawek preparatu, jego szczepienie nie zostało zarejestrowane na Internetowym Koncie Pacjenta

- Mimo, ze zaszczepiłem się po raz drugi 9 maja, chciałem się po prostu tylko dowiedzieć, z jakiego powodu nie została wpisana ta szczepionka do Internetowego Konta Pacjenta. (...) Natomiast jestem zdziwiony i też zaniepokojony tą sytuacją, jak mają się dostać tam pacjenci na szczepienia, skoro nikt nie odbiera - mówi Roman Trochimczuk.

Punkt szczepień przy ulicy Żurawiej w Białymstoku prowadzi Uniwersytecki Szpital Kliniczny.

Po naszej interwencji na stronie internetowej placówki ma pojawić się adres specjalnej skrzynki e-mail dla osób, którym nie udało się dodzwonić do punktu. Problem wynika z opóźnienia dostawy szczepionek - mówi rzeczniczka USK Katarzyna Malinowska-Olczyk.

- W tym punkcie nie dojechały szczepionki Pfizera i zespół który w tej chwili tam pracuje musi przełożyć pacjentów na przyszły tydzień. W związku z tym może być jakiś krótkotrwały problem z dodzwonieniem się do tego punktu. To, co mogę poradzić temu pacjentowi, który się u nas szczepił - żeby wysłał maila. Adres zostanie dodany na stronie internetowej, pod który będą mogły pisać osoby, które nie mogą się dodzwonić, a mają jakieś wątpliwości szczepień. Ta sprawa zostanie wyjaśniona - mówi rzeczniczka.

Katarzyna Malinowska-Olczyk dodaje, że do punktu szczepień przy ulicy Żurawiej nie przyjechała dostawa 700 dawek preparatu firmy Pfizer.

| red: mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Ponad 5,8 mln Polaków w pełni zaszczepionych

26.05.2021, 10:27

W Polsce wykonano dotąd 18 mln 389 tys. 807 szczepień przeciw COVID-19 – podano w środę (26.05) na stronach rządowych. W pełni zaszczepione jest 5 mln 855 tys. 700 osób.


Z powodu opóźnień w dostawach przesuwane są terminy pierwszych szczepień preparatem firmy Pfizer

22.05.2021, 13:25

W wielu punktach w Podlaskiem przesuwane są terminy pierwszych szczepień Pfizerem.


W białostockich szpitalach tymczasowych znów wykonywane są szczepienia przeciwko COVID-19

9.02.2021, 16:17

Od wtorku (09.02), po przerwie, ponownie wykonywane są szczepienia pacjentów przeciwko COVID-19 w obu szpitalach tymczasowych prowadzonych przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku. Szpital dostał tysiąc dawek szczepionki Moderna i będzie prowadził szczepienia w tym i następnym tygodniu.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP DYPTYK

REKLAMA
OiFP GEORGIA BALLET

fot. Marek Zabrocki
REGION
29.01.2023, 17:52, akt. 17:58

77. rocznica zbrodni w Zaleszanachźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok